FL2500115
Numer produktu DigiKey
FL2500115-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
FL2500115
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz ±10ppm Kryształy 20pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
20pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
25 MHz
Stabilność częstotliwości
±15ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,78mm)