FH2600022
Numer produktu DigiKey
FH2600022TR-ND - Taśma i szpula (TR)
FH2600022CT-ND - Taśma cięta (CT)
FH2600022DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FH2600022
Opis
CRYSTAL 26.0000MHZ 11PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 MHz ±7ppm Kryształy 11pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
11pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-20°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
26 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±7ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)