DMT10H032LDVWQ-13 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Diodes Incorporated
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
Diodes Incorporated
W magazynie: 0
Ilustracja dla DMT10H032LDVWQ-13 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DMT10H032LDVWQ-13
Numer produktu DigiKey
31-DMT10H032LDVWQ-13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
DMT10H032LDVWQ-13
Opis
MOSFET 2N-CH 100V 6.9A PWRDI3333
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
MOSFET - układy 100V 6,9A (Ta) 1,2W (Ta) Montaż powierzchniowy PowerDI3333-8 (SWP) (typ UXD)
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
11,9nC przy 10V
Producent
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
683pF przy 50V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Moc - maks.
1,2W (Ta)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
MOSFET (tlenek metalu)
Klasa
Motoryzacja
Konfiguracja
2 kanały N (podwójne)
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
6,9A (Ta)
Obudowa / skrzynia
8-PowerVDFN
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
32mOhm przy 5A, 10V
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerDI3333-8 (SWP) (typ UXD)
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,5V przy 250µA