DMT10H010LK3-13
Numer produktu DigiKey
DMT10H010LK3-13DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
DMT10H010LK3-13DICT-ND - Taśma cięta (CT)
DMT10H010LK3-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DMT10H010LK3-13
Opis
MOSFET N-CH 100V 68.8A TO252
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 68,8A (Tc) 3W (Ta) Montaż powierzchniowy TO-252-3
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
53.7 nC @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2592 pF @ 50 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
3W (Ta)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-252-3
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
6V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
8,8mOhm przy 13A, 10V