DMP2008UFG-13
Numer produktu DigiKey
DMP2008UFG-13DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
DMP2008UFG-13DICT-ND - Taśma cięta (CT)
DMP2008UFG-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DMP2008UFG-13
Opis
MOSFET P-CH 20V 14A PWRDI3333
Szczegółowy opis
Kanał P 20 V 14A (Ta), 54A (Tc) 2,4W (Ta), 41W (Tc) Montaż powierzchniowy POWERDI3333-8
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
1V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
72 nC @ 4.5 V
Vgs (maks.)
±8V
6909 pF @ 10 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
2,4W (Ta), 41W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
20 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
1,5V, 4,5V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
8mOhm przy 12A, 4,5V