DMN2004VK-7
Numer produktu DigiKey
DMN2004VKDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
DMN2004VKDICT-ND - Taśma cięta (CT)
DMN2004VKDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DMN2004VK-7
Opis
MOSFET 2N-CH 20V 0.54A SOT563
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
MOSFET - układy 20V 540mA 250mW Montaż powierzchniowy SOT-563
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
550mOhm przy 540mA, 4,5V
Producent
Diodes Incorporated
Vgs(th) (maks.) przy Id
1V przy 250µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
150pF przy 16V
Status części
Aktywny
Moc - maks.
250mW
Technologia
MOSFET (tlenek metalu)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Konfiguracja
2 kanały N (podwójne)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Charakterystyka FET
Bramka poziomu logicznego
Obudowa / skrzynia
SOT-563, SOT-666
Napięcie dren-źródło (Vdss)
20V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-563
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
540mA