DMG9926USD-13
Numer produktu DigiKey
DMG9926USD-13DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
DMG9926USD-13DICT-ND - Taśma cięta (CT)
DMG9926USD-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DMG9926USD-13
Opis
MOSFET 2N-CH 20V 8A 8SO
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
MOSFET - układy 20V 8A 1,3W Montaż powierzchniowy 8-SO
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
900mV przy 250µA
Producent
Diodes Incorporated
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
8,8nC przy 4,5V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
867pF przy 15V
Status części
Aktywny
Moc - maks.
1,3W
Technologia
MOSFET (tlenek metalu)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Konfiguracja
2 kanały N (podwójne)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Charakterystyka FET
Bramka poziomu logicznego
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
20V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SO
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
8A
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
24mOhm przy 8,2A, 4,5V