DESD3V3L2BTQ-7
Numer produktu DigiKey
31-DESD3V3L2BTQ-7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-DESD3V3L2BTQ-7CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-DESD3V3L2BTQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DESD3V3L2BTQ-7
Opis
TVS DIODE 3.3VWM 10VC SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10V Zacisk 23A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
230W
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
HDMI, USB
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Klasa
Motoryzacja
Kanały dwukierunkowe
2
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
3,3V
Napięcie - przebicia (min.)
3,75V
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
10V
Obudowa dostawcy urządzenia
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
23A