DESD3V3E1BL-7B
Numer produktu DigiKey
31-DESD3V3E1BL-7BTR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-DESD3V3E1BL-7BCT-ND - Taśma cięta (CT)
31-DESD3V3E1BL-7BDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DESD3V3E1BL-7B
Opis
TVS DIODE 3.3VWM 7V X1DFN10062
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
7V Zacisk 5A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy X1-DFN1006-2
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DESD3V3E1BL-7B Modele
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
35W
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
13pF przy 1MHz
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
3,3V (maks.)
Obudowa / skrzynia
0402 (1006 metryczne)
Napięcie - przebicia (min.)
3,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
7V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
5A (8/20µs)