DESD3V3S1BL-7B nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Comchip Technology
W magazynie: 14 132
Arkusz danych
Similar
Infineon Technologies
W magazynie: 125 066
Arkusz danych
Panjit International Inc.
Nexperia USA Inc.
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
onsemi
7V Zacisk 5A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy X1-DFN1006-2
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DESD3V3S1BL-7B
Numer produktu DigiKey
DESD3V3S1BL-7BDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
DESD3V3S1BL-7BDICT-ND - Taśma cięta (CT)
DESD3V3S1BL-7BDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DESD3V3S1BL-7B
Opis
TVS DIODE 3.3VWM 7V X1DFN10062
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
DESD3V3S1BL-7B Modele
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
35W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
10pF przy 1MHz
Typ
Zener
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
3,3V (maks.)
Obudowa / skrzynia
0402 (1006 metryczne)
Napięcie - przebicia (min.)
3,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
7V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
5A (8/20µs)