DESD34VS2SOQ-7
Numer produktu DigiKey
31-DESD34VS2SOQ-7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
DESD34VS2SOQ-7
Opis
TVS DIODE 34VWM 57VC SOT233
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
57V Zacisk 7A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
350W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Puszka
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
100pF przy 1MHz
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
2
Klasa
Motoryzacja
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
34V (maks.)
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - przebicia (min.)
36V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
57V
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
7A (8/20µs)