ACPL-227-500E
Numer produktu DigiKey
516-2616-2-ND - Taśma i szpula (TR)
516-2616-1-ND - Taśma cięta (CT)
516-2616-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACPL-227-500E
Opis
OPTOISOLATOR 3KV 2CH TRANS 8-SO
Szczegółowy opis
Optoizolator Tranzystor Wyjście 3000Vrms 2 kanał 8-SO
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ACPL-227-500E Modele
Napięcie - wyjściowe (maks.)
80V
Prąd - wyjściowy / kanał
50mA
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
1,2V
Liczba kanałów
2
Prąd - stały przewodzenia (If) (maks.)
50 mA
Napięcie - izolacji
3000Vrms
Nasycenie Vce (maks.)
400mV
Współczynnik przełożenia prądowego (min.)
50% przy 5mA
Temperatura robocza
-55°C - 110°C
Współczynnik przełożenia prądowego (maks.)
600% przy 5mA
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,173", 4,40mm)