DDZ7V5C-7
Numer produktu DigiKey
DDZ7V5CDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
DDZ7V5CDICT-ND - Taśma cięta (CT)
DDZ7V5CDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DDZ7V5C-7
Opis
DIODE ZENER 7.5V 470MW SOD123
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 7.5 V 470 mW ±3% Montaż powierzchniowy SOD-123
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 6 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa / skrzynia
Tolerancja
±3%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123
Moc - maks.
470 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
6 Ohms