ESD9R3.3ST5G
Numer produktu DigiKey
ESD9R3.3ST5GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
ESD9R3.3ST5GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
ESD9R3.3ST5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ESD9R3.3ST5G
Opis
TVS DIODE 3.3VWM 7.8VC SOD923
Standardowy czas realizacji przez producenta
44 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
7,8V Zacisk 1A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-923
Modele EDA/CAD
ESD9R3.3ST5G Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
1A (8/20µs)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
0,5pF przy 1MHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
3,3V (maks.)
Obudowa / skrzynia
SOD-923
Napięcie - przebicia (min.)
4,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
7,8V