D24V0S1U2TQ-7
Numer produktu DigiKey
31-D24V0S1U2TQ-7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-D24V0S1U2TQ-7CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-D24V0S1U2TQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
D24V0S1U2TQ-7
Opis
TVS DIODE 24VWM 36VC SOD523
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
36V Zacisk 6A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-523
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
D24V0S1U2TQ-7 Modele
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
360W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy częstotliwości
35pF przy 1MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Klasa
Motoryzacja
Kanały jednokierunkowe
1
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V (maks.)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - przebicia (min.)
27V
Obudowa / skrzynia
SC-79, SOD-523
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
36V
Obudowa dostawcy urządzenia
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
6A (8/20µs)