D20V0L1B2WS-7
Numer produktu DigiKey
D20V0L1B2WS-7DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
D20V0L1B2WS-7DICT-ND - Taśma cięta (CT)
D20V0L1B2WS-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
D20V0L1B2WS-7
Opis
TVS DIODE 20VWM 30VC SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30V Zacisk 3A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-323
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
D20V0L1B2WS-7 Modele
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
90W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
10pF przy 1MHz
Typ
Zener
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
20V (maks.)
Obudowa / skrzynia
SC-76, SOD-323
Napięcie - przebicia (min.)
21V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
30V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
3A (8/20µs)