BZX84C5V1-7-F
Numer produktu DigiKey
BZX84C5V1-FDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZX84C5V1-FDICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZX84C5V1-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX84C5V1-7-F
Opis
DIODE ZENER 5.1V 300MW SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 5.1 V 300 mW ±6% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
2 µA @ 2 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Tolerancja
±6%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Moc - maks.
300 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
60 Ohms