SPHV24-01ETG-C
Numer produktu DigiKey
F6509TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F6509CT-ND - Taśma cięta (CT)
F6509DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SPHV24-01ETG-C
Opis
TVS DIODE 24VWM 50VC SOD882
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50V Zacisk 3A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-882
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SPHV24-01ETG-C Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
3A (8/20µs)
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
200W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy częstotliwości
17pF przy 1MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Typ
Zener
Klasa
Motoryzacja
Kanały dwukierunkowe
1
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V (maks.)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V
Obudowa / skrzynia
SOD-882
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
50V