BZT52C9V1-7-F
Numer produktu DigiKey
BZT52C9V1-FDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZT52C9V1-FDICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZT52C9V1-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT52C9V1-7-F
Opis
DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD123
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 9.1 V 500 mW ±6% Montaż powierzchniowy SOD-123
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BZT52C9V1-7-F Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
500 nA @ 6 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Status części
Aktywny
Tolerancja
±6%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123
Moc - maks.
500 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
15 Ohms