BZT52C8V2LP-7
Numer produktu DigiKey
31-BZT52C8V2LP-7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-BZT52C8V2LP-7CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-BZT52C8V2LP-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT52C8V2LP-7
Opis
DIODE ZENER 8.2V 250MW 2DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 8.2 V 250 mW ±6% Montaż powierzchniowy X1-DFN1006-2
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
700 nA @ 5 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Status części
Aktywny
Tolerancja
±6%