BZT52C5V1-7-F nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 1 718
Arkusz danych
Bezpośrednie
Comchip Technology
onsemi
Similar
Panjit International Inc.
Microchip Technology
Microchip Technology
Comchip Technology
onsemi
W magazynie: 23
Diody - Zenera 5.1 V 500 mW ±6% Montaż powierzchniowy SOD-123