CZRW55C5V1-G jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Comchip Technology
W magazynie: 2 694
Arkusz danych
Diody - Zenera 5.1 V 500 mW ±6% Montaż powierzchniowy SOD-123
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CZRW55C5V1-G
Numer produktu DigiKey
CZRW55C5V1-G-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CZRW55C5V1-G
Opis
DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD123
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CZRW55C5V1-G Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
2 µA @ 2 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Status części
Nieaktualne
Tolerancja
±6%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123
Moc - maks.
500 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
60 Ohms