BZT52C15-13-F nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 9 856
Arkusz danych
Similar
Comchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
Diody - Zenera 15 V 500 mW ±6% Montaż powierzchniowy SOD-123
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZT52C15-13-F
Numer produktu DigiKey
BZT52C15-13-FDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZT52C15-13-FDICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZT52C15-13-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT52C15-13-F
Opis
DIODE ZENER 15V 500MW SOD123
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
BZT52C15-13-F Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 10.5 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Status części
Aktywny
Tolerancja
±6%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123
Moc - maks.
500 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
30 Ohms