B3100-13-F | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | B3100-13-F |
Opis | DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 28 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Diody 100 V 3A Montaż powierzchniowy SMC |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | B3100-13-F Modele |
Kategoria | Prędkość Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io) |
Prod. | Prąd - wsteczny upływowy przy Vr 500 µA @ 100 V |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Pojemność przy Vr, F 100pF przy 4V, 1MHz |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Technologia | Obudowa / skrzynia |
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.) 100 V | Obudowa dostawcy urządzenia SMC |
Prąd - średni wyprostowany (Io) 3A | Temperatura robocza - złącze -55°C - 125°C |
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If 790 mV @ 3 A | Bazowy numer produktu |