MBRS3100T3G
Numer produktu DigiKey
MBRS3100T3GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MBRS3100T3GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
MBRS3100T3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MBRS3100T3G
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 3A Montaż powierzchniowy SMC
Modele EDA/CAD
MBRS3100T3G Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 µA @ 100 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa dostawcy urządzenia
SMC
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 175°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
3A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
790 mV @ 3 A