AP7347DQ-28FDZW-7
Numer produktu DigiKey
31-AP7347DQ-28FDZW-7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-AP7347DQ-28FDZW-7CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-AP7347DQ-28FDZW-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AP7347DQ-28FDZW-7
Opis
IC REG LINEAR 2.8V W-DFN2020-6
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 500mA W-DFN2020-6 (SWP) (typ A1)
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
125 µA
PSRR
75dB (1kHz)
Charakterystyka sterowania
Ograniczenie prądu, włączanie
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, zwarcie
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, bok zwilżany
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
6-WDFN podkładka odsłonięta
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
W-DFN2020-6 (SWP) (typ A1)
Spadek napięcia (maks.)
0,36V przy 500mA