AP7343DQ-29FDZW-7
Numer produktu DigiKey
31-AP7343DQ-29FDZW-7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-AP7343DQ-29FDZW-7CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-AP7343DQ-29FDZW-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AP7343DQ-29FDZW-7
Opis
IC REG LINEAR 2.9V W-DFN2020-6
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA W-DFN2020-6 (typ A1)
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
60 µA
Prod.
PSRR
75dB (1kHz)
Charakterystyka sterowania
Ograniczenie prądu, włączanie
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ wyjścia
Klasa
Motoryzacja
Liczba regulatorów
1
Kwalifikacja
AEC-Q100
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,25V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,9V