AP66300QFVBW-13
Numer produktu DigiKey
31-AP66300QFVBW-13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-AP66300QFVBW-13CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-AP66300QFVBW-13DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AP66300QFVBW-13
Opis
IC REG BUCK ADJ 3A U-QFN4040-16
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Nastawne 0,8V 1 Wyjście 3A 16-UQFN, podkładka odsłonięta
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AP66300QFVBW-13 Modele
Kategoria
Napięcie - wyjściowe (maks.)
50V
Prod.
Prąd - wyjściowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - przełączania
300kHz - 2,5MHz
Status części
Aktywny
Prostownik synchroniczny
Tak
Funkcja
Obniżający
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Klasa
Motoryzacja
Topologia
Kwalifikacja
AEC-Q100
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, bok zwilżany
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Napięcie - wejściowe (min.)
3,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
U-QFN4040-16/SWP (typ UXB)
Napięcie - wejściowe (maks.)
60V