AP66300FVBW-13 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Diodes Incorporated
W magazynie: 0
Arkusz danych
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Nastawne 0,8V 1 Wyjście 3A 16-UQFN, podkładka odsłonięta
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AP66300FVBW-13
Numer produktu DigiKey
31-AP66300FVBW-13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-AP66300FVBW-13CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-AP66300FVBW-13DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AP66300FVBW-13
Opis
IC REG BUCK ADJ 3A U-QFN4040-16
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Prod.
Napięcie - wyjściowe (maks.)
50V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - wyjściowy
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
300kHz - 2,5MHz
Funkcja
Obniżający
Prostownik synchroniczny
Tak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Topologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, bok zwilżany
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
U-QFN4040-16/SWP (typ UXB)
Napięcie - wejściowe (min.)
3,8V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wejściowe (maks.)
60V