AL5809-20P1-7
Numer produktu DigiKey
AL5809-20P1-7DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
AL5809-20P1-7DICT-ND - Taśma cięta (CT)
AL5809-20P1-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AL5809-20P1-7
Opis
IC LED DRVR LIN PWM 20MA PDI123
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Sterownik IC 1 Wyjście Liniowy Ściemnianie 20mA PowerDI™ 123
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AL5809-20P1-7 Modele
Kategoria
Napięcie - wyjściowe
60V
Producent
Diodes Incorporated
Prąd - wyjściowy / kanał
20mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Oznakowanie
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Typ
Liniowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Przełączniki wewnętrzne
Tak
Obudowa / skrzynia
POWERDI®123
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerDI™ 123
Napięcie - zasilania (min.)
2,5V
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania (maks.)
60V