DF22-2P-7.92DS(53)
Numer produktu DigiKey
26-DF22-2P-7.92DS(53)-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF22-2P-7.92DS(53)
Opis
CONN HEADER R/A 2POS 7.92MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 2 pozycja 0,312" (7,92mm)
Modele EDA/CAD
DF22-2P-7.92DS(53) Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,146" (3,70mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,480" (12,20mm)
Seria
Typ kształt
Pătrat
Opakowanie
Torba
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Stop miedzi
Raster - powierzchnie współpracujące
Liczba pozycji
Funkcje
Prowadnica płytki
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Beżowe
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
Zależy od grubości przewodu
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
1000V~/=
Zakończenie
Lutowany
Grubość wykończenia styku - bolec
1,25µin (0,203µm)
Typ mocowania
Uchwyt zatrzaskowy
Bazowy numer produktu
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,354" (9,00mm)