XB3-24Z8PT
Numer produktu DigiKey
602-2191-ND
Producent
Numer produktu producenta
XB3-24Z8PT
Opis
RF TXRX MOD 802.15.4 TRC ANT TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
802.15.4 ZigBee® Moduły nadawczo odbiorcze RF 2,4GHz Zintegrowany, ślad Otwór przelotowy
Kategoria
Czułość
-103dBm
Prod.
Interfejsy szeregowe
I2C, SPI, UART
Seria
Typ anteny
Zintegrowany, ślad
Opakowanie
Taca
Wykorzystywany układ scalony / część
EFR32MG
Status części
Aktywny
Rozmiar pamięci
Flash 1MB, RAM 128kB
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Napięcie - zasilania
2,1V - 3,6V
Standard/grupa RF
Prąd - odbioru
15mA
Protokół
Prąd - nadawania
135mA
Modulacja
DSSS
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Częstotliwość
2,4GHz
Temperatura robocza
-40°C - 85°C