XB3-24Z8PT-J
Numer produktu DigiKey
602-2188-ND
Producent
Numer produktu producenta
XB3-24Z8PT-J
Opis
RF TXRX MOD 802.15.4 TRC ANT TH
Szczegółowy opis
802.15.4 ZigBee® Moduły nadawczo odbiorcze RF 2,4GHz Zintegrowany, ślad Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
XB3-24Z8PT-J Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Typ anteny
Zintegrowany, ślad
Napięcie - zasilania
2,1V - 3,6V
Standard/grupa RF
Prąd - odbioru
15mA
Protokół
Prąd - nadawania
40mA
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Częstotliwość
2,4GHz
Temperatura robocza
-40°C - 85°C