XB24CAPIT-001
Numer produktu DigiKey
602-1892-ND
Producent
Numer produktu producenta
XB24CAPIT-001
Opis
RF TXRX MOD 802.15.4 TRC ANT TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
802.15.4 Moduły nadawczo odbiorcze RF 2,4GHz Zintegrowany, ślad Otwór przelotowy
Kategoria
Interfejsy szeregowe
SPI, UART
Prod.
Typ anteny
Zintegrowany, ślad
Seria
Wykorzystywany układ scalony / część
EM357
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania
2,1V - 3,6V
Status części
Nie do nowych projektów
Prąd - odbioru
31mA
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Prąd - nadawania
45mA
Standard/grupa RF
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Częstotliwość
2,4GHz
Temperatura robocza
-40°C - 85°C