XB24-API-001 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Digi
W magazynie: 3 673
Arkusz danych
802.15.4 Moduły nadawczo odbiorcze RF 2,4GHz Zintegrowany, ślad Montaż powierzchniowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Modems Routers & Gateways: What's the Difference?
XB24-API-001
Numer produktu DigiKey
602-1273-ND
Producent
Numer produktu producenta
XB24-API-001
Opis
RF TXRX MOD 802.15.4 TH SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Czułość
-92dBm
Prod.
Interfejsy szeregowe
UART
Seria
Typ anteny
Zintegrowany, ślad
Opakowanie
Zbiorcze
Wykorzystywany układ scalony / część
EM357
Status części
Nieaktualne
Napięcie - zasilania
2,8V - 3,4V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Prąd - odbioru
50mA
Standard/grupa RF
Prąd - nadawania
45mA
Modulacja
DSSS
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Częstotliwość
2,4GHz
Temperatura robocza
-40°C - 85°C