DRU-24V40ABN
Numer produktu DigiKey
1145-1104-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRU-24V40ABN
Opis
UPS MODULE 40A 24V DIN
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zasilacz awaryjny (UPS) Przeznaczenie ogólne, sterowanie przemysłowe 960W 24V
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DRU-24V40ABN Modele
Kategoria
Moc - znamionowa
960W
Producent
Delta Electronics
Czas pracy awaryjnej - obciążenie maks.
4,5min
Seria
Napięcie - wyjściowe
24V
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
4,618" x 1,969" (117,30mm x 50,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość
4,764" (121,00mm)