DRU-24V20AMN
Numer produktu DigiKey
1145-DRU-24V20AMN-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRU-24V20AMN
Opis
CLIQ M DC-UPS MODULE 24V/20A
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zasilacz awaryjny (UPS) Czuwanie (brak regulacji) Przeznaczenie ogólne, sterowanie przemysłowe 480W 24V
Kategoria
Forma
Szyna DIN
Producent
Delta Electronics
Moc - znamionowa
480W
Seria
Napięcie - wyjściowe
24V
Opakowanie
Skrzynka
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cURus, EAC, TUV, UKCA
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
4,610" x 1,500" (117,09mm x 38,10mm) (dł. x szer.)
Typ
Czuwanie (brak regulacji)
Wysokość
4,880" (123,95mm)
Napięcie - wejściowe
24V