DRP024V060W1AZ
Numer produktu DigiKey
603-1225-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRP024V060W1AZ
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 60W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 2,5A
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DRP024V060W1AZ Modele
Kategoria
Moc (W)
60W
Napięcie - izolacji
4 kV
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
0.87
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-20°C - 75°C (z odciążaniem)
Funkcje
Wyjście nastawne, rozkład obciążeń, wejście uniwersalne
Rozmiar / wymiar
4,75" x 1,26" x 4,45" (120,6mm x 32,0mm x 113,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB Scheme, CE, CSA, EAC, EN, SIQ, UL
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Numer standardowy
107,1-01; 508; 50581; 55011; 55024; 55032; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,5A