DRP024V060W1NZ
Numer produktu DigiKey
1145-1025-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRP024V060W1NZ
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 60W
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 2,5A
Kategoria
Moc (W)
60W
Napięcie - izolacji
4 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
0.87
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-25°C - 85°C (z odciążaniem)
Funkcje
Wyjście nastawne, IP20, rozkład obciążeń, PFC, wejście uniwersalne
Rozmiar / wymiar
4,70" x 1,26" x 4,75" (119,3mm x 32,0mm x 120,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB Scheme, CE, CSA, EAC, EN, NEC klasy 2, SIQ, UL
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,5A