B62SR13722CC
Numer produktu DigiKey
941-1812-ND
Producent
Numer produktu producenta
B62SR13722CC
Opis
DC/DC CONVERTER 13.7V 300W
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 13,7V 22A 106V Wejście
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
22A
Moc (W)
300W
Seria
Napięcie - izolacji
2.25 kV
Opakowanie
Torba
Sprawność
90%
Temperatura robocza
-40°C - 75°C
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Napięcie - wejściowe (maks.)
106V
Rozmiar / wymiar
7,48" x 2,99" x 1,73" (190,0mm x 75,9mm x 43,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
13,7V