B62SR13722AC
Numer produktu DigiKey
941-1811-ND
Producent
Numer produktu producenta
B62SR13722AC
Opis
DC/DC CONVERTER 13.7V 300W
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 13,7V 22A 106V Wejście
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
22A
Producent
Delta Electronics
Moc (W)
300W
Seria
Napięcie - izolacji
2.25 kV
Opakowanie
Torba
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Aktywny
Sprawność
90%
Typ
Obudowane
Temperatura robocza
-40°C - 75°C
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe (maks.)
106V
Rozmiar / wymiar
7,48" x 2,99" x 1,73" (190,0mm x 75,9mm x 43,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie - wyjściowe 1
13,7V