CWR-217-26-0203
Numer produktu DigiKey
CKR26S-ND
Producent
Numer produktu producenta
CWR-217-26-0203
Opis
CONN RCPT 26POS IDC TIN
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 Poz. prostokątny Gniazdo Złącze IDC Cyna
Kategoria
Liczba rzędów
2
Producent
CW Industries
Odstęp między rzędami
0,100" (2,54mm)
Seria
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie kabla
IDC
Status części
Nieaktualne
Typ przewodu
Kabel taśmowy
Typ złącza
Gniazdo
Funkcje
Przepust, klucz polaryzujący, redukcja naprężenia
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Wykończenie styku
Cyna
Liczba pozycji
26
Kolor
Niebieskie
Raster
0,100" (2,54mm)