CWN-350-26-0000
CWN-350-26-0000
CWN-350-26-0000
Numer produktu DigiKey
CHS26G-ND
Producent
Numer produktu producenta
CWN-350-26-0000
Opis
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 26 pozycja 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,240" (6,10mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,090" (2,29mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,681" (17,30mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ kształt
Cylindryczne
Status części
Nieaktualne
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
10,0µin (0,25µm)
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - bolec
Nikiel
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Brąz fosforowy
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Termoplastyczny
Liczba rzędów
2
Funkcje
Żłobek kluczujący, kołnierz montażowy
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Niebieskie
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
1A