CI1506S0000
Numer produktu DigiKey
2987-CI1506S0000-ND
Producent
Numer produktu producenta
CI1506S0000
Opis
CONN RCPT HSG 6POS 1.50MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Naturalne 0,059" (1,50mm)
Kategoria
Liczba rzędów
1
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Torba
Typ mocowania
Blokada tarciowa
Status części
Aktywny
Kolor
Naturalne
Typ złącza
Materiał izolacji
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,059" (1,50mm)