CI1506M1VR0-NH
Numer produktu DigiKey
2987-CI1506M1VR0-NHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2987-CI1506M1VR0-NHCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CI1506M1VR0-NH
Opis
6 POS 1.50MM(.059) WIRE TO BOARD
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 6 pozycja 0,059" (1,50mm)
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,093" (2,36mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,199" (5,05mm)
Seria
Typ kształt
Pătrat
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
120,0µin (3,05µm)
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Mosiądz
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Plastik, bez halogenów
Liczba pozycji
Funkcje
Montaż nasadowy, zatrzymanie lutu
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Naturalne
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
1A (~/=)
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
50V~