MXO45T-2C-18M432000 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
CTS-Frequency Controls
W magazynie: 0
Arkusz danych
18.432 MHz XO (standardowe) HCMOS, TTL Oscylator 5V Włączenie/wyłączenie 14-DIP, 4 odprowadzenia (pełny rozmiar, puszka metalowa)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MXO45T-2C-18M432000
Numer produktu DigiKey
110-MXO45T-2C-18M432000-ND
Producent
Numer produktu producenta
MXO45T-2C-18M432000
Opis
XTAL OSC XO 18.4320MHZ HCMOS TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
5V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±100ppm
Seria
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Opakowanie
Taca
Prąd - zasilania (maks.)
26mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
14-DIP, 4 odprowadzenia (pełny rozmiar, puszka metalowa)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,819" x 0,520" (20,80mm x 13,20mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,240" (6,09mm)