CB3LV-3I-16M000000
Numer produktu DigiKey
110-CB3LV-3I-16M000000TR-ND - Taśma i szpula (TR)
110-CB3LV-3I-16M000000CT-ND - Taśma cięta (CT)
110-CB3LV-3I-16M000000DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CB3LV-3I-16M000000
Opis
XTAL OSC XO 16.0000MHZ HCMOS TTL
Szczegółowy opis
16 MHz XO (standardowe) HCMOS, TTL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
CB3LV-3I-16M000000 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
12mA
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)