CB3-3I-18M432000
Numer produktu DigiKey
110-CB3-3I-18M432000TR-ND - Taśma i szpula (TR)
110-CB3-3I-18M432000CT-ND - Taśma cięta (CT)
110-CB3-3I-18M432000DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CB3-3I-18M432000
Opis
XTAL OSC XO 18.4320MHZ HCMOS TTL
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18.432 MHz XO (standardowe) HCMOS, TTL Oscylator 5V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CB3-3I-18M432000 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
5V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
25mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)