357LB3I027M0000
Numer produktu DigiKey
110-357LB3I027M0000TR-ND - Taśma i szpula (TR)
110-357LB3I027M0000CT-ND - Taśma cięta (CT)
110-357LB3I027M0000DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
357LB3I027M0000
Opis
XTAL OSC VCXO 27.0000MHZ HCMOS
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27 MHz VCXO HCMOS, TTL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Bezwzględny zakres regulacji częstotliwości (APR)
±50ppm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
30mA
Rezonator bazowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)