CR8450-1000
Numer produktu DigiKey
582-1179-ND
Producent
Numer produktu producenta
CR8450-1000
Opis
CURR SENSE XFMR 100A IN-LINE
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 A Transformatory wykrywające prąd 20Hz - 1kHz 21Ohm Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
100 A
Producent
CR Magnetics Inc.
Przekładnia prądowa
1000:1
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
21Ohm
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
1,700" x 1,450" (43,18mm x 36,83mm) (dł. x szer.)
Zakres częstotliwości
20Hz - 1kHz
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,550" (13,97mm)